Super Series
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Köszöntünk a Super Series oldalán!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dollhouse- Maga a sorozat

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Bence004
Admin
Bence004


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2009. Apr. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Somewhere in the world

Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 10:38 am

emberek jó hír: A FOX berendelte a Dollhouse 2.évadát!!!
Vissza az elejére Go down
https://superseries.hungarianforum.net
Rekuci
Visszatérő
Rekuci


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2009. Apr. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2009 9:46 pm

Én nem hinném hogy belekezdek majd... nem nagyon bír izgatni Neutral
Vissza az elejére Go down
Sylar
Admin
avatar


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Apr. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tiszatelek

Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitimePént. Május 08, 2009 8:37 pm

Igen, szerintem én is majd valamikor nyáron fogom gyorsan ledarálni Smile
Vissza az elejére Go down
http://xprojektforum.userboard.net
bettyke
Tag
bettyke


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2009. May. 08.
Age : 32
Tartózkodási hely : Győr

Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitimePént. Május 08, 2009 3:17 pm

Már többször is terveztem, hogy el kezdem nézni. Több okból is. Az első, hogy sok jót hallottam róla (bár sok rosszat is), a második az Joss Whedon (Serenity), a harmadik pedig Eliza doshku (Tru Calling). Talán majd a nyári szünetben megnézem egy huzamban az összes részt.
Vissza az elejére Go down
Bence004
Admin
Bence004


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2009. Apr. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Somewhere in the world

Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitimeCsüt. Május 07, 2009 2:11 pm

Rekuci írta:
Én anno megnéztem a Pilotot, de nem ragadott magával, abba is hagytam Laughing
sajnálhatod, hogy kaszáltad...
Vissza az elejére Go down
https://superseries.hungarianforum.net
Rekuci
Visszatérő
Rekuci


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2009. Apr. 18.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitimeCsüt. Május 07, 2009 7:09 am

Én anno megnéztem a Pilotot, de nem ragadott magával, abba is hagytam Laughing
Vissza az elejére Go down
JohnConnor
Visszatérő
avatar


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Apr. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitimeSzer. Május 06, 2009 3:10 pm

Még egy részt sem láttam a sorozatból. Félreértés ne essék, én nem a TSCC vs DH cucc miatt nem nézem, hanem mert a trailere nem nagyon fogott meg.
Bence, a hozzászólásaid láttán azt a következtetést vontam le, hogy te rendszeres nézheted ezt a sorozatot. Arra lennék kíváncsi, hogy szerinted érdemes-e, és ha igen, miért érdemes belekezdeni?
Vissza az elejére Go down
Bence004
Admin
Bence004


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2009. Apr. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Somewhere in the world

Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitimeSzer. Május 06, 2009 12:44 pm

A sorozat 2009. február 13-án indult a FOX csatornán.A sorozat pénteken fut, Terminator SCC-vel volt felvezetve egy ideig, jelenleg a Prison Break-Szökés vezeti fel.
A nézettség sajnos nem a legjobb, így izgulnunk kell, hogy lesz-e következő évad.Kevés az esély rá, remény az megvan.(a legjobb nézettség 4.46 millió volt, 18-49ben 2.0 -s rating)
Dollhouse- Maga a sorozat 12470130237

A sorozatról pár szó: (via deinofeatdarkspell.wordpress.com)

A Dollhouse (Babaház) egy amerikai sci-fi sorozat. A sci-fi részt nem vitték túlzásba, az egész napjainkban játszódik, az egyetlen nagyobb különbség, hogy a Dollhouse nevű szervezet képes emberek emlékeinek kitörlésére, módosítására, kicserélésére. Tömören: programozható emberekkel foglalkoznak.

A sorozatot Joss Whedon készíti, a tapasztaltabb sorozatozók bizony felkapják a fejüket a neve hallatán (Firefly, Buffy, Angel, Dr. Horrible), a szakma egyik legendás alakjának számít. A főszereplő Eliza Dushku szintén ismert és elismert a sorozatok világában (Tru Calling, Buffy, Angel). A sorozat 13 részes, és egyelőre tűrhető nézettséggel fut - arról, hogy nem nézik többen, főként a péntek esti halálsávban való vetítése tehet.

A Dollhouse egy illegálisan tevékenykedő cég, csak a leggazdagabb és legbefolyásosabb emberek engedhetik meg maguknak, hogy igénybe vegyék a szolgáltatásait. A beprogramozott emberek (aktívok) két megbízatás között a Babaházban pihennek, egyfajta meditatív, gyermeki állapotban. A megbízatások igen sokfélék, az egyszerű kurtizán munkától a műkincs rabláson át egész a bérgyilkosságig terjed a lista. Az aktívok bárki személyiségét megkaphatják, megtapasztalhatják bárki életét - kivéve a sajátjukat.[i
Vissza az elejére Go down
https://superseries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Dollhouse- Maga a sorozat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dollhouse- Maga a sorozat   Dollhouse- Maga a sorozat Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dollhouse- Maga a sorozat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dollhouse 1x11
» Dollhouse 1x01
» Dollhouse 1x02
» Dollhouse 1x03
» Dollhouse 1x04

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Super Series :: Sorozatok :: Dollhouse-
Ugrás: