Super Series
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Köszöntünk a Super Series oldalán!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Technikai problémák a fórummal...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sylar
Admin
avatar


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Apr. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tiszatelek

Technikai problémák a fórummal... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technikai problémák a fórummal...   Technikai problémák a fórummal... Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 11:51 am

Hi!
Mint sokan észrevettétek, és jeleztétek is nekem, az oldal nem volt elérhető. Sajnos az utóbbi időben nem volt időm a probémát megoldani, de ma minden helyre áll, hamarosan megynitjuk kapuinkat, s felkészülünk a 2009/2010-es évadokra.
Jó fórumozást!
Vissza az elejére Go down
http://xprojektforum.userboard.net
JohnConnor
Visszatérő
avatar


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Apr. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Technikai problémák a fórummal... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technikai problémák a fórummal...   Technikai problémák a fórummal... Icon_minitimeVas. Május 03, 2009 11:05 pm

Sylar írta:
JohnConnor írta:
Nem tudom, hogy ez most tényleg technikai probléma vagy nem, de azért jobbnak láttam leírni: Eltűntek a hozzászólások. Most ez miért van? És hová lettek, és mikor lesznek újra láthatóak, vagy már nem is lesznek visszahozva?

Nem, ez nem technikai probléma, egyszerűen azok a hozzászólások a topicokkal együtt elvesztek.

Kár Sad
Vissza az elejére Go down
Sylar
Admin
avatar


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Apr. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tiszatelek

Technikai problémák a fórummal... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technikai problémák a fórummal...   Technikai problémák a fórummal... Icon_minitimeVas. Május 03, 2009 3:19 pm

JohnConnor írta:
Nem tudom, hogy ez most tényleg technikai probléma vagy nem, de azért jobbnak láttam leírni: Eltűntek a hozzászólások. Most ez miért van? És hová lettek, és mikor lesznek újra láthatóak, vagy már nem is lesznek visszahozva?

Nem, ez nem technikai probléma, egyszerűen azok a hozzászólások a topicokkal együtt elvesztek.
Vissza az elejére Go down
http://xprojektforum.userboard.net
JohnConnor
Visszatérő
avatar


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Apr. 18.
Tartózkodási hely : Budapest

Technikai problémák a fórummal... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technikai problémák a fórummal...   Technikai problémák a fórummal... Icon_minitimeVas. Május 03, 2009 1:23 pm

Nem tudom, hogy ez most tényleg technikai probléma vagy nem, de azért jobbnak láttam leírni: Eltűntek a hozzászólások. Most ez miért van? És hová lettek, és mikor lesznek újra láthatóak, vagy már nem is lesznek visszahozva?
Vissza az elejére Go down
Sylar
Admin
avatar


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. Apr. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tiszatelek

Technikai problémák a fórummal... Empty
TémanyitásTárgy: Technikai problémák a fórummal...   Technikai problémák a fórummal... Icon_minitimeVas. Május 03, 2009 10:30 am

Ide írhatjátok le, ha bármilyen technikai problémátok adódik a fórummal...
Vissza az elejére Go down
http://xprojektforum.userboard.net
Ajánlott tartalom





Technikai problémák a fórummal... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technikai problémák a fórummal...   Technikai problémák a fórummal... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Technikai problémák a fórummal...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Super Series :: OFF :: A fórum-
Ugrás: